Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/bcenter/functions.php on line 5841

KONTAKT

Zakład Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. w Wałczu

Plac Polski 1
78-600 Wałcz


tel. centrala 67 258 24 78
fax. 67 258 24 79
email: zwik@zwikwalcz.pl


Godziny otwarcia:  od poniedziałku do piątku od 7.00 do 15.00

Prezes przyjmuje interesantów w każdą środę w godz. 10.00 – 12.00

Pogotowie Wodociągowo - Kanalizacyjne

CZYNNE CAŁĄ DOBĘ 


tel. 994 (bez numeru kierunkowego – połączenie bezpłatne) lub 784 038 679

KASA ZWiK

tel. 67 258 24 78 w.25

Czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 – 14:00

Biuro Obsługi Klienta

Czynne  od poniedziałku do piątku:  7:30 – 14:00


tel. 67 258 24 78 w. 27,28,29

Wydział Techniczny

Warunki i uzgodnienia projektów budowlanych

 czynne w dni powszednie od 8:00 – 10:00;  

 e-mailpsadkowski@zwikwalcz.pl

                       mkubaszewska@zwikwalcz.pl 

Oczyszczalnia Ścieków

ul. Wronia
78-600 Wałcz


tel. 67 258 26 40
email: oczyszczalnia@zwikwalcz.pl
email: akorzeniewski@zwikwalcz.pl

Stacja Uzdatniania Wody

ul. Podgórna
78-600 Wałcz


tel. 67 258 24 78 (od poniedziałku do piątku od 7:00 do 15:00 w pozostałe dni całodobowo)
tel. 67 258 24 78 w.22 (od poniedziałku do piątku od 7:00 do 15:00)

Windykacja

tel. 67 258 24 78 w.26

czynna od poniedziałku do piątku od 7.00 – 15.00 

Kontakty do pracowników
Janusz Ciaś Dział Produkcji i Uzdatniania Wody jcias@zwikwalcz.pl
Ewa Fryc Biuro Obsługi Klienta efryc@zwikwalcz.pl
Mirosław Gmurek Biuro Obsługi Klienta mgmurek@zwikwalcz.pl
Franciszek Iwan Specjalista ds. Sieci Wodociągowej fiwan@zwikwalcz.pl
Andrzej Korzeniewski Dział Oczyszczania Ścieków i Sieci Kanalizacyjnej akorzeniewski@zwikwalcz.pl
Grzegorz Krogulewski Stanowisko ds. Zaopatrzenia i Marketingu gkrogulewski@zwikwalcz.pl
Natalia Łukawska-Boruch Biuro Obsługi Klienta nboruch@zwikwalcz.pl
Monika Kubaszewska Wydział Techniczny | Inspektor ds. Technicznych mkubaszewska@zwikwalcz.pl
Danuta Konopka Główny Księgowy dkonopka@zwikwalcz.pl
Jagoda Łojek Windykacja jlojek@zwikwalcz.pl
Wojciech Szalwach Zarząd Spółki | Prezes Zarządu wszalwach@zwikwalcz.pl
Marcin Sikora Dział Transportu msikora@zwikwalcz.pl
Urszula Szremska Dział Finansowo-Księgowy/Kasa uszremska@zwikwalcz.pl
Marta Błażejewska Specjalista ds. Zatrudnienia/Sekretariat msiupik@zwikwalcz.pl
Patryk Sadkowski Wydział Techniczny/Specjalista ds. technicznych psadkowski@zwikwalcz.pl
Ewa Wiśniewska Dział Finansowo-Księgowy ewisniewska@zwikwalcz.pl

Formularz kontaktowy

Przepisz kod

KONTAKT

Zakład Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. w Wałczu

Plac Polski 1
78-600 Wałcz


tel. centrala 67 25 82 478
email: zwik@zwikwalcz.pl


Prezes przyjmuje interesantów w każdą środę w godz. 10.00 – 12.00

Pogotowie Wodociągowo - Kanalizacyjne

CZYNNE CAŁĄ DOBĘ 


tel. 994 (bez numeru kierunkowego – połączenie bezpłatne) lub 784 038 679

KASA ZWiK

Czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 – 14:00

Biuro Obsługi Klienta

Czynne w dni powszednie od  7:30 – 14:00


tel. 67 25 82 478 w. 27,28,29

Warunki i uzgodnienia projektów budowlanych

czynne w dni powszednie od 8:00 – 10:00


tel. 67 25 82 478 w. 23
email: mkubaszewska@zwikwalcz.pl

Oczyszczalnia Ścieków

ul. Wronia
78-600 Wałcz


tel. 67 25 82 640
email: oczyszczalnia@zwikwalcz.pl
email: akorzeniewski@zwikwalcz.pl

Stacja Uzdatniania Wody

ul. Podgórna
78-600 Wałcz


tel. 67 25 82 478 (od poniedziałku do piątku od 7:00 do 15:00 w pozostałe dni całodobowo)
tel. 67 25 82 478 w. 22 (od poniedziałku do piątku od 7:00 do 15:00)

KONTAKTY DO PRACOWNIKÓW

Janusz Ciaś Dział Produkcji i Uzdatniania Wody jcias@zwikwalcz.pl
Ewa Fryc Biuro Obsługi Klienta efryc@zwikwalcz.pl
Mirosław Gmurek Biuro Obsługi Klienta mgmurek@zwikwalcz.pl
Franciszek Iwan Specjalista ds. Sieci Wodociągowej fiwan@zwikwalcz.pl
Andrzej Korzeniewski Dział Oczyszczania Ścieków i Sieci Kanalizacyjnej akorzeniewski@zwikwalcz.pl
Grzegorz Krogulewski Stanowisko ds. Zaopatrzenia i Marketingu gkrogulewski@zwikwalcz.pl
Natalia Łukawska-Boruch Biuro Obsługi Klienta nboruch@zwikwalcz.pl
Monika Kubaszewska Wydział Techniczny | Inspektor ds. Technicznych mkubaszewska@zwikwalcz.pl
Danuta Konopka Główny Księgowy dkonopka@zwikwalcz.pl
Jagoda Łojek Windykacja jlojek@zwikwalcz.pl
Wojciech Szalwach Zarząd Spółki | Prezes Zarządu wszalwach@zwikwalcz.pl
Marcin Sikora Dział Transportu msikora@zwikwalcz.pl
Urszula Szremska Dział Finansowo-Księgowy/Kasa uszremska@zwikwalcz.pl
Marta Błażejewska Specjalista ds. Zatrudnienia/Sekretariat msiupik@zwikwalcz.pl
Patryk Sadkowski Wydział Techniczny/Specjalista ds. technicznych psadkowski@zwikwalcz.pl
Ewa Wiśniewska Dział Finansowo-Księgowy ewisniewska@zwikwalcz.pl

Formularz kontaktowy

Przepisz kod

Zakład Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. w Wałczu

Plac Polski 1
78-600 Wałcz

tel. centrala 67 258 24 78
fax. 67 258 24 79
email: zwik@zwikwalcz.pl

Godziny otwarcia:  od poniedziałku do piątku od 7.00 do 15.00
Prezes przyjmuje interesantów w każdą środę w godz. 10.00 – 12.00

?
Pogotowie Wodociągowo - Kanalizacyjne
(czynne całą dobę)
tel. 994
(bez numeru kierunkowego - połączenie bezpłatne)
lub 784 038 679